A nyersanyag tartalmazza a megoldásokat is. Valamint 2-os és sima vonalas változatban is elérhető.
A lapozó készítésekor használtam olyan kifejezéseket, amik elsőre furán csenghetnek a fülünknek, de a fordító szavaival éltem, hogy azzal is segítsem a kötelező olvasmány feldolgozását a gyerekeknek.
A borítón néhány információ szerepel a könyvről, na és az ikrek.
Szétnyitva a lapozó, a piros oldal mögött is van a negyedik oldal.
Az első oldalra került pár szó a szerzőről, és az ikrekről.
Nem akartam túlzásba vinni az életrajzot, mert szerintem egy olvasmánylapozóhoz felesleges, csak pár vonatkozó adalék. Emlékeztető kártyák kerültek mellé.
Alá a "Lottik" névjegye, és a tulajdonság zsebek.
Úgy gondolom, ha egy regény olvasás közben fejezetenként állunk meg feldolgozni, akkor abban elveszik a gyerek, de legalábbis hátráltatjuk, hogy egy egészként lássa. Ezért 4 részre osztottam a regényt, és mi ezek után álltunk meg megtárgyalni miről is van szó. (Meg persze akkor, ha Zs.-nek kérdése adódott.)
Kedves Bergamott! Fent írtad, hogy "másodikos vonalas változatban is", korábban nálad találtam íráslapot, elsős vonalast, mi még ezt használjuk az itthoni gyakorlásnál, mert sokkal jobbnak találom, mint a füzetet - Szilárd is jobban szereti. A kérdésem az, hogy hol találok letölthető másodikos vonalközű íráslapot.
VálaszTörlésA segítséged előre is köszönöm: Ági
Ui: A Két Lottis lapozó vérprofi, de az én kisfiam nem hajlandó megcsinálni, mivel szerinte a téma "Túl Lányos":( Hát így megy ez...
Én készítettem az elsőst is, majd készítek másodikost is, este vagy holnap (most én vagyok a boltos kisasszony), remélem nem felejtem el. :-o
VálaszTörlésElőre is köszönöm!
TörlésKedves Bergamott! Szeretném tudni, hogy hol érhető el az olvasmánylapozó sima vonalas változatban?
VálaszTörlésElőre is köszönöm a választ!
Üdvözlettel: Júlia